Najzaujímavejšie letné prestupy v Tipsport Lige (3.)

25.08.17 - Hokejistov s atraktívnym životopisom nájdeme aj v našich končinách.
Michal Handzuš, FOTO © TASR

Handzuš: Hrali sme lepšie ako včera, paradoxne sme prehrali

24.08.17 - Hlasy po štvrtkovom prípravnom súboji Slovenska s Českom (1:2) v Žiline.
Slovensko - Česko, FOTO © TASR

Slováci tesné vedenie neudržali, v domácej odvete Čechom podľahli

24.08.17 - Slovenskí hokejisti prehrali v druhom prípravnom zápase s Českom v Žiline 1:2. Domáci išli do vedenia v 19. minúte po góle Zagrapana, Česi však svoju prevahu v druhej tretine prejavili aj gólovo a otočili stav.
Michal Roman, FOTO © TASR

Slovákom vypadol Mikuš. Premiérovú šancu v áčku dostane reprezentant do 20 rokov

24.08.17 - Tréneri slovenskej hokejovej reprezentácie nominovali na štvrtkový druhý prípravný zápas s Českom Michala Romana z MšHK Žilina.
Nick Ross

Najzaujímavejšie letné prestupy v Tipsport Lige (2.)

24.08.17 - Hokejistov s atraktívnym životopisom nájdeme aj v našich končinách.
Slovensko, FOTO © TASR

Nová éra začala veľkolepo! Slováci v krásnom stretnutí vynulovali Čechov

23.08.17 - Slovenskí hokejoví reprezentanti zvíťazili v stredajšom prípravnom zápase v Třinci nad domácim Českom 2:0.