Neftekhimik Nizhnekamsk VS Metallurg Magnitogorsk


Neftekhimik Nizhnekamsk

Neftekhimik Nizhnekamsk

0:4
(0:1,0:1,0:2)
17:00, koniec
22.10.2009
Metallurg Magnitogorsk

Metallurg Magnitogorsk

Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2016/2017
05.01.2017 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 0:1 0:0,0:0,0:1
08.11.2016 15:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
30.11.2015 14:30 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 5:0 0:0,2:0,3:0
27.11.2015 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2014/2015
18.02.2015 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 4:2 1:1,2:0,1:1
11.02.2015 15:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 4:3 1:1,1:1,2:1
05.01.2015 13:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 1:3 0:1,1:0,0:2
03.12.2014 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 1:3 0:1,0:1,1:1
Rusko / KHL / 2013/2014
16.01.2014 16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 3:5 1:0,1:3,1:2
29.09.2013 13:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 4:3 0:2,2:0,2:1
Rusko / KHL / 2012/2013
19.01.2013 12:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 3:0 1:0,2:0,0:0
24.09.2012 17:30 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 2:7 0:1,2:4,0:2
Rusko / KHL / 2011/2012
22.02.2012 14:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
30.12.2011 12:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 1:0 1:0,0:0,0:0
27.11.2011 14:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 3:1 1:0,0:0,2:1
02.10.2011 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 3:1 0:1,3:0,0:0
Rusko / KHL / 2010/2011
25.01.2011 15:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 5:1 0:0,1:0,4:1
26.12.2010 13:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 1:2,1:0,1:0
27.11.2010 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 8:1 2:0,3:0,3:1
05.10.2010 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 3:4 2:3,0:1,1:0
Rusko / KHL / 2009/2010
12.01.2010 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 3:1 0:1,2:0,1:0
04.01.2010 13:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 0:0,1:1,1:0
22.10.2009 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 0:4 0:1,0:1,0:2
14.10.2009 15:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 0:0,3:1,1:1
Rusko / KHL / 2008/2009
01.02.2009 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 5:1 2:0,2:0,1:1
18.09.2008 15:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 4:3pp 0:1,1:0,2:2,1:0
Rusko / Superleague - Playoffs / 2008
10.03.2008 13:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 4:1 0:0,3:1,1:0
08.03.2008 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 3:2 2:2,1:0,0:0
07.03.2008 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 2:4 1:3,0:0,1:1
04.03.2008 16:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 4:1 2:1,0:0,2:0
Rusko / Superleague / 2007/2008
23.01.2008 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 1:2 0:2,0:0,1:0
21.12.2007 15:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
12.09.2007 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
Rusko / Superleague / 2006/2007
30.01.2007 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 1:2 0:0,1:1,0:1
16.11.2006 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 0:4 0:1,0:1,0:2
19.09.2006 14:30 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 8:3 3:1,2:1,3:1
Rusko / Superleague / 2005/2006
10.01.2006 14:30 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 3:0 1:0,1:0,1:0
26.11.2005 13:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 6:3 -:-,-:-,-:-
22.09.2005 16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 4:5pp -:-,-:-,-:-,0:1
Rusko / Superleague / 2004/2005
30.01.2005 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 3:0 -:-,-:-,-:-
25.01.2005 14:30 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 4:0 -:-,-:-,-:-
29.11.2004 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 4:1 -:-,-:-,-:-
09.10.2004 15:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
Neftekhimik Nizhnekamsk
10/46 (21.74%)
Remízy
11/46 (23.91%)
Metallurg Magnitogorsk
25/46 (54.35%)

Neftekhimik Nizhnekamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2009/2010
07.03.2010 15:00 Spartak Moskva Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3 0:1,1:1,1:1
05.03.2010 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Neftekhimik Nizhnekamsk 0:2 0:1,0:0,0:1
03.03.2010 17:30 HK MVD Tver Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 1:0,0:1,2:1
07.02.2010 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Barys Astana 4:2 0:0,4:1,0:1
05.02.2010 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Salavat Yulaev Ufa 0:2 0:0,0:0,0:2
03.02.2010 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Avangard Omsk 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
01.02.2010 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Ak Bars Kazan 3:1 1:0,0:0,2:1
27.01.2010 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod Neftekhimik Nizhnekamsk 5:3 4:0,1:0,0:3
25.01.2010 17:30 CSKA Moskva Neftekhimik Nizhnekamsk 4:5 1:1,3:3,0:1
23.01.2010 15:00 Vityaz Podolsk Chekhov Neftekhimik Nizhnekamsk 5:4 2:2,2:0,1:2
21.01.2010 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 2:1,1:0,1:1
18.01.2010 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk SKA St. Petersburg 5:6 1:1,1:2,3:3
16.01.2010 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Atlant Moscow 3:4 1:1,2:0,0:3
14.01.2010 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Severstal Cherepovets 4:2 1:0,1:1,2:1
12.01.2010 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 3:1 0:1,2:0,1:0
08.01.2010 13:00 Avtomobilist Yekaterinburg Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
06.01.2010 13:00 Traktor Chelyabinsk Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3 1:0,1:2,0:1
04.01.2010 13:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 0:0,1:1,1:0
29.12.2009 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Novokuznetsk 4:3pp 1:0,2:2,0:1,1:0
27.12.2009 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Amur Khabarovsk 4:1 0:1,2:0,2:0
25.12.2009 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Sibir Novosibirsk 3:1 2:0,0:0,1:1
23.12.2009 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Avtomobilist Yekaterinburg 5:2 1:0,1:2,3:0
11.12.2009 17:30 Dynamo Moskva Neftekhimik Nizhnekamsk 4:0 2:0,1:0,1:0
09.12.2009 18:00 Dynamo Minsk Neftekhimik Nizhnekamsk 3:5 0:3,3:0,0:2
07.12.2009 18:30 Dynamo Riga Neftekhimik Nizhnekamsk 6:3 1:0,2:2,3:1
05.12.2009 14:00 Lada Togliatti Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2 0:1,1:0,0:1
30.11.2009 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Lada Togliatti 9:2 5:0,3:1,1:1
28.11.2009 15:00 Ak Bars Kazan Neftekhimik Nizhnekamsk 5:3 2:2,2:0,1:1
26.11.2009 16:00 Lada Togliatti Neftekhimik Nizhnekamsk 3:4pp 3:1,0:1,0:1,0:1
22.11.2009 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Ak Bars Kazan 5:3 -:-,3:-,2:0
18.11.2009 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Traktor Chelyabinsk 4:3pp 1:2,2:0,0:1,1:0
16.11.2009 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Dynamo Minsk 4:1 0:0,2:0,2:1
14.11.2009 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Dynamo Riga 3:5 0:3,1:0,2:2
12.11.2009 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Dynamo Moskva 1:3 1:0,0:3,0:0
31.10.2009 11:00 Metallurg Novokuznetsk Neftekhimik Nizhnekamsk 1:3 0:1,0:0,1:2
29.10.2009 10:00 Amur Khabarovsk Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 1:0,0:0,1:1
27.10.2009 14:00 Sibir Novosibirsk Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3 1:0,0:1,1:2
25.10.2009 13:00 Traktor Chelyabinsk Neftekhimik Nizhnekamsk 4:6 1:1,1:3,2:2
22.10.2009 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 0:4 0:1,0:1,0:2
20.10.2009 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Avtomobilist Yekaterinburg 7:6 3:3,3:2,1:1
18.10.2009 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Traktor Chelyabinsk 5:2 2:1,2:1,1:0
14.10.2009 15:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 0:0,3:1,1:1
12.10.2009 17:30 Atlant Moscow Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 2:0,1:1,0:1
10.10.2009 11:00 Severstal Cherepovets Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
08.10.2009 17:00 SKA St. Petersburg Neftekhimik Nizhnekamsk 7:2 3:1,0:0,4:1
05.10.2009 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk CSKA Moskva 4:2 1:1,3:1,0:0
03.10.2009 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Torpedo Nizhny Novgorod 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:1
01.10.2009 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Vityaz Podolsk Chekhov 6:2 2:0,4:0,0:2
28.09.2009 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Lada Togliatti 4:2 2:1,0:1,2:0
26.09.2009 13:00 Barys Astana Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
24.09.2009 14:00 Avangard Omsk Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2 0:1,0:0,1:1
22.09.2009 15:00 Salavat Yulaev Ufa Neftekhimik Nizhnekamsk 7:2 0:0,3:1,4:1
20.09.2009 15:00 Ak Bars Kazan Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3 1:1,1:1,0:1
16.09.2009 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk HK MVD Tver 4:6 2:0,1:4,1:2
14.09.2009 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Spartak Moskva 2:4 0:1,1:3,1:0
12.09.2009 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Lokomotiv Yaroslavl 4:3 3:0,1:1,0:2

Metallurg Magnitogorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2009/2010
07.03.2010 15:00 Atlant Moscow Metallurg Magnitogorsk 4:1 1:0,1:0,2:1
05.03.2010 17:00 SKA St. Petersburg Metallurg Magnitogorsk 3:2 1:0,1:1,1:1
03.03.2010 17:00 Severstal Cherepovets Metallurg Magnitogorsk 1:2 1:0,0:2,0:0
05.02.2010 15:00 Metallurg Magnitogorsk Avtomobilist Yekaterinburg 3:0 0:0,2:0,1:0
03.02.2010 15:00 Traktor Chelyabinsk Metallurg Magnitogorsk 2:5 1:1,1:3,0:1
28.01.2010 15:00 Metallurg Magnitogorsk Metallurg Novokuznetsk 4:0 2:0,1:0,1:0
26.01.2010 15:00 Metallurg Magnitogorsk Amur Khabarovsk 4:1 0:0,0:0,4:1
24.01.2010 13:00 Metallurg Magnitogorsk Sibir Novosibirsk 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,1:0
18.01.2010 18:30 Dynamo Riga Metallurg Magnitogorsk 3:2 2:1,1:1,0:0
16.01.2010 15:00 Dynamo Moskva Metallurg Magnitogorsk 2:1 1:0,1:1,0:0
14.01.2010 18:00 Dynamo Minsk Metallurg Magnitogorsk 1:2 1:0,0:0,0:2
12.01.2010 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 3:1 0:1,2:0,1:0
08.01.2010 13:00 Metallurg Magnitogorsk Lada Togliatti 6:0 2:0,1:0,3:0
06.01.2010 11:00 Metallurg Magnitogorsk Ak Bars Kazan 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
04.01.2010 13:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 0:0,1:1,1:0
29.12.2009 17:30 Spartak Moskva Metallurg Magnitogorsk 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
27.12.2009 15:00 Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk 3:0 0:0,3:0,0:0
25.12.2009 17:30 HK MVD Tver Metallurg Magnitogorsk 2:0 0:0,1:0,1:0
23.12.2009 16:00 Lada Togliatti Metallurg Magnitogorsk 3:5 0:0,3:4,0:1
13.12.2009 13:00 Metallurg Magnitogorsk Lada Togliatti 3:2 1:0,1:0,1:2
11.12.2009 15:00 Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa 4:5sn 0:2,2:0,2:2,0:0,0:1
09.12.2009 15:00 Metallurg Magnitogorsk Barys Astana 4:0 1:0,0:0,3:0
07.12.2009 15:00 Metallurg Magnitogorsk Avangard Omsk 5:3 0:2,4:0,1:1
05.12.2009 13:00 Metallurg Magnitogorsk Traktor Chelyabinsk 6:0 2:0,2:0,2:0
03.12.2009 17:00 Vityaz Podolsk Chekhov Metallurg Magnitogorsk 0:4 0:1,0:0,0:3
01.12.2009 17:30 CSKA Moskva Metallurg Magnitogorsk 4:5 1:0,2:2,1:3
29.11.2009 15:00 Torpedo Nizhny Novgorod Metallurg Magnitogorsk 2:4 0:3,1:1,1:0
27.11.2009 15:00 Traktor Chelyabinsk Metallurg Magnitogorsk 1:2 0:0,0:2,1:0
25.11.2009 15:00 Metallurg Magnitogorsk Vityaz Podolsk Chekhov 5:3 2:0,2:0,1:3
23.11.2009 15:00 Metallurg Magnitogorsk CSKA Moskva 0:3 0:1,0:1,0:1
21.11.2009 13:00 Metallurg Magnitogorsk Torpedo Nizhny Novgorod 1:3 0:1,1:0,0:2
18.11.2009 17:00 Ak Bars Kazan Metallurg Magnitogorsk 3:1 2:0,1:1,0:0
16.11.2009 14:00 Avangard Omsk Metallurg Magnitogorsk 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
14.11.2009 11:00 Salavat Yulaev Ufa Metallurg Magnitogorsk 3:2 0:1,2:1,1:0
12.11.2009 14:00 Barys Astana Metallurg Magnitogorsk 7:1 3:0,2:0,2:1
31.10.2009 13:00 Metallurg Magnitogorsk Lokomotiv Yaroslavl 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
29.10.2009 15:00 Metallurg Magnitogorsk Spartak Moskva 5:2 2:0,1:1,2:1
27.10.2009 15:00 Metallurg Magnitogorsk HK MVD Tver 3:2 1:1,1:0,1:1
25.10.2009 13:00 Metallurg Magnitogorsk Ak Bars Kazan 5:3 1:3,3:0,1:0
22.10.2009 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 0:4 0:1,0:1,0:2
20.10.2009 16:00 Lada Togliatti Metallurg Magnitogorsk 5:1 1:0,1:0,3:1
18.10.2009 15:00 Ak Bars Kazan Metallurg Magnitogorsk 1:3 0:1,0:1,1:1
14.10.2009 15:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 0:0,3:1,1:1
12.10.2009 15:00 Metallurg Magnitogorsk Dynamo Moskva 2:5 1:1,0:2,1:2
10.10.2009 13:00 Metallurg Magnitogorsk Dynamo Riga 4:2 0:1,3:1,1:0
08.10.2009 15:00 Metallurg Magnitogorsk Dynamo Minsk 3:1 1:1,0:0,2:0
05.10.2009 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg Metallurg Magnitogorsk 2:4 0:1,0:2,2:1
03.10.2009 12:00 Sibir Novosibirsk Metallurg Magnitogorsk 3:4sn 1:1,1:0,1:2,0:0,0:1
01.10.2009 10:00 Amur Khabarovsk Metallurg Magnitogorsk 2:5 1:1,0:2,1:2
29.09.2009 13:00 Metallurg Novokuznetsk Metallurg Magnitogorsk 0:6 0:2,0:1,0:3
24.09.2009 15:00 Metallurg Magnitogorsk Traktor Chelyabinsk 4:2 1:0,2:1,1:1
22.09.2009 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg Metallurg Magnitogorsk 1:3 0:1,0:1,1:1
19.09.2009 13:00 Metallurg Magnitogorsk SKA St. Petersburg 0:1 0:0,0:1,0:0
17.09.2009 15:00 Metallurg Magnitogorsk Severstal Cherepovets 2:0 2:0,0:0,0:0
15.09.2009 15:00 Metallurg Magnitogorsk Atlant Moscow 2:0 0:0,1:0,1:0
11.09.2009 15:00 Metallurg Magnitogorsk Avtomobilist Yekaterinburg 3:1 1:0,0:1,2:0

Neftekhimik Nizhnekamsk


nenájdený žiadny zápas

Metallurg Magnitogorsk


nenájdený žiadny zápas

Západná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 56 36 10 6 1 3 3 3 74 192 118 122
2. HK MVD Tver HK MVD Tver 56 30 15 6 1 4 0 6 25 160 135 102
3. Atlant Moscow Atlant Moscow 56 24 16 10 4 2 9 1 36 173 137 101
4. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 56 28 16 7 2 3 3 4 15 166 151 101
5. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 56 26 17 6 3 4 2 4 31 163 132 96
6. Spartak Moskva Spartak Moskva 56 24 20 8 4 0 4 4 10 178 168 92
7. CSKA Moskva CSKA Moskva 56 22 21 9 3 1 5 4 13 148 135 87
8. Dynamo Riga Dynamo Riga 56 23 22 7 1 3 3 4 -1 174 175 84
9. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 56 22 27 2 1 4 1 1 -9 154 163 75
10. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 56 16 23 13 2 2 7 6 -11 151 162 74
11. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 56 17 31 7 1 0 5 2 -25 139 164 65
12. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 56 13 33 4 3 3 2 2 -74 142 216 54

Východná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 56 37 8 6 4 1 3 3 99 215 116 129
2. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 56 34 15 5 2 0 4 1 56 167 111 115
3. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 56 25 18 7 4 2 4 3 31 159 128 96
4. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 56 27 21 5 3 0 1 4 10 176 166 93
5. Avangard Omsk Avangard Omsk 56 24 18 8 2 4 2 6 24 152 128 90
6. Barys Astana Barys Astana 56 20 23 7 5 1 1 6 -4 169 173 79
7. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 56 14 28 8 2 4 6 2 -32 127 159 64
8. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 56 18 31 5 0 2 3 2 -55 137 192 64
9. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 56 15 30 8 2 1 5 3 -43 147 190 63
10. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 56 12 29 10 3 2 6 4 -58 129 187 60
11. Lada Togliatti Lada Togliatti 56 14 31 8 0 3 2 6 -58 115 173 55
12. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 56 13 33 4 1 5 2 2 -54 105 159 52

Bobrovská divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 56 36 10 6 1 3 3 3 74 192 118 122
2. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 56 28 16 7 2 3 3 4 15 166 151 101
3. Spartak Moskva Spartak Moskva 56 24 20 8 4 0 4 4 10 178 168 92
4. CSKA Moskva CSKA Moskva 56 22 21 9 3 1 5 4 13 148 135 87
5. Dynamo Riga Dynamo Riga 56 23 22 7 1 3 3 4 -1 174 175 84
6. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 56 17 31 7 1 0 5 2 -25 139 164 65

Tarasovská divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. HK MVD Tver HK MVD Tver 56 30 15 6 1 4 0 6 25 160 135 102
2. Atlant Moscow Atlant Moscow 56 24 16 10 4 2 9 1 36 173 137 101
3. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 56 26 17 6 3 4 2 4 31 163 132 96
4. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 56 22 27 2 1 4 1 1 -9 154 163 75
5. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 56 16 23 13 2 2 7 6 -11 151 162 74
6. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 56 13 33 4 3 3 2 2 -74 142 216 54

Kharlamovská divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 56 34 15 5 2 0 4 1 56 167 111 115
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 56 25 18 7 4 2 4 3 31 159 128 96
3. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 56 27 21 5 3 0 1 4 10 176 166 93
4. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 56 14 28 8 2 4 6 2 -32 127 159 64
5. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 56 18 31 5 0 2 3 2 -55 137 192 64
6. Lada Togliatti Lada Togliatti 56 14 31 8 0 3 2 6 -58 115 173 55

Chernyshevská divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 56 37 8 6 4 1 3 3 99 215 116 129
2. Avangard Omsk Avangard Omsk 56 24 18 8 2 4 2 6 24 152 128 90
3. Barys Astana Barys Astana 56 20 23 7 5 1 1 6 -4 169 173 79
4. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 56 15 30 8 2 1 5 3 -43 147 190 63
5. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 56 12 29 10 3 2 6 4 -58 129 187 60
6. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 56 13 33 4 1 5 2 2 -54 105 159 52
#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 56 37 8 6 4 1 3 3 99 215 116 129
2. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 56 36 10 6 1 3 3 3 74 192 118 122
3. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 56 34 15 5 2 0 4 1 56 167 111 115
4. HK MVD Tver HK MVD Tver 56 30 15 6 1 4 0 6 25 160 135 102
5. Atlant Moscow Atlant Moscow 56 24 16 10 4 2 9 1 36 173 137 101
6. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 56 28 16 7 2 3 3 4 15 166 151 101
7. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 56 26 17 6 3 4 2 4 31 163 132 96
8. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 56 25 18 7 4 2 4 3 31 159 128 96
9. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 56 27 21 5 3 0 1 4 10 176 166 93
10. Spartak Moskva Spartak Moskva 56 24 20 8 4 0 4 4 10 178 168 92
11. Avangard Omsk Avangard Omsk 56 24 18 8 2 4 2 6 24 152 128 90
12. CSKA Moskva CSKA Moskva 56 22 21 9 3 1 5 4 13 148 135 87
13. Dynamo Riga Dynamo Riga 56 23 22 7 1 3 3 4 -1 174 175 84
14. Barys Astana Barys Astana 56 20 23 7 5 1 1 6 -4 169 173 79
15. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 56 22 27 2 1 4 1 1 -9 154 163 75
16. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 56 16 23 13 2 2 7 6 -11 151 162 74
17. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 56 17 31 7 1 0 5 2 -25 139 164 65
18. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 56 14 28 8 2 4 6 2 -32 127 159 64
19. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 56 18 31 5 0 2 3 2 -55 137 192 64
20. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 56 15 30 8 2 1 5 3 -43 147 190 63
21. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 56 12 29 10 3 2 6 4 -58 129 187 60
22. Lada Togliatti Lada Togliatti 56 14 31 8 0 3 2 6 -58 115 173 55
23. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 56 13 33 4 3 3 2 2 -74 142 216 54
24. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 56 13 33 4 1 5 2 2 -54 105 159 52

Západná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 28 17 4 4 1 2 2 2 39 93 54 61
2. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 28 18 6 2 2 0 1 1 37 89 52 61
3. Atlant Moscow Atlant Moscow 28 13 5 7 2 1 7 0 25 83 58 58
4. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 28 17 7 2 1 1 2 0 18 94 76 58
5. HK MVD Tver HK MVD Tver 28 16 6 3 1 2 0 3 17 82 65 55
6. Spartak Moskva Spartak Moskva 28 13 8 6 1 0 4 2 14 89 75 51
7. CSKA Moskva CSKA Moskva 28 12 10 4 1 1 3 1 5 78 73 46
8. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 28 15 13 0 0 0 0 0 9 96 87 45
9. Dynamo Riga Dynamo Riga 28 13 10 4 0 1 1 3 6 83 77 45
10. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 28 7 11 7 2 1 5 2 -2 75 77 38
11. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 27 11 13 0 2 1 0 0 -17 79 96 38
12. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 28 9 16 2 1 0 2 0 -14 63 77 33

Východná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 28 20 4 2 2 0 1 1 45 93 48 67
2. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 28 19 4 1 4 0 0 1 53 113 60 66
3. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 28 16 8 2 2 0 0 2 25 104 79 54
4. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 28 13 9 2 4 0 2 0 27 76 49 51
5. Avangard Omsk Avangard Omsk 28 15 9 2 1 1 0 2 24 83 59 50
6. Barys Astana Barys Astana 28 11 8 5 4 0 1 4 18 95 77 47
7. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 28 7 10 7 2 2 5 2 -12 73 85 39
8. Lada Togliatti Lada Togliatti 28 9 12 5 0 2 2 3 -6 72 78 36
9. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 28 8 13 5 1 1 4 1 -7 84 91 36
10. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 28 8 14 5 0 1 5 0 -8 69 77 35
11. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 28 8 16 4 0 0 3 1 -24 73 97 31
12. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 28 7 16 2 1 2 0 2 -28 52 80 27

Bobrovská divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 28 17 4 4 1 2 2 2 39 93 54 61
2. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 28 17 7 2 1 1 2 0 18 94 76 58
3. Spartak Moskva Spartak Moskva 28 13 8 6 1 0 4 2 14 89 75 51
4. CSKA Moskva CSKA Moskva 28 12 10 4 1 1 3 1 5 78 73 46
5. Dynamo Riga Dynamo Riga 28 13 10 4 0 1 1 3 6 83 77 45
6. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 28 9 16 2 1 0 2 0 -14 63 77 33

Tarasovská divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 28 18 6 2 2 0 1 1 37 89 52 61
2. Atlant Moscow Atlant Moscow 28 13 5 7 2 1 7 0 25 83 58 58
3. HK MVD Tver HK MVD Tver 28 16 6 3 1 2 0 3 17 82 65 55
4. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 28 15 13 0 0 0 0 0 9 96 87 45
5. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 28 7 11 7 2 1 5 2 -2 75 77 38
6. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 27 11 13 0 2 1 0 0 -17 79 96 38

Kharlamovská divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 28 20 4 2 2 0 1 1 45 93 48 67
2. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 28 16 8 2 2 0 0 2 25 104 79 54
3. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 28 13 9 2 4 0 2 0 27 76 49 51
4. Lada Togliatti Lada Togliatti 28 9 12 5 0 2 2 3 -6 72 78 36
5. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 28 8 14 5 0 1 5 0 -8 69 77 35
6. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 28 8 16 4 0 0 3 1 -24 73 97 31

Chernyshevská divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 28 19 4 1 4 0 0 1 53 113 60 66
2. Avangard Omsk Avangard Omsk 28 15 9 2 1 1 0 2 24 83 59 50
3. Barys Astana Barys Astana 28 11 8 5 4 0 1 4 18 95 77 47
4. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 28 7 10 7 2 2 5 2 -12 73 85 39
5. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 28 8 13 5 1 1 4 1 -7 84 91 36
6. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 28 7 16 2 1 2 0 2 -28 52 80 27
#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 28 20 4 2 2 0 1 1 45 93 48 67
2. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 28 19 4 1 4 0 0 1 53 113 60 66
3. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 28 17 4 4 1 2 2 2 39 93 54 61
4. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 28 18 6 2 2 0 1 1 37 89 52 61
5. Atlant Moscow Atlant Moscow 28 13 5 7 2 1 7 0 25 83 58 58
6. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 28 17 7 2 1 1 2 0 18 94 76 58
7. HK MVD Tver HK MVD Tver 28 16 6 3 1 2 0 3 17 82 65 55
8. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 28 16 8 2 2 0 0 2 25 104 79 54
9. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 28 13 9 2 4 0 2 0 27 76 49 51
10. Spartak Moskva Spartak Moskva 28 13 8 6 1 0 4 2 14 89 75 51
11. Avangard Omsk Avangard Omsk 28 15 9 2 1 1 0 2 24 83 59 50
12. Barys Astana Barys Astana 28 11 8 5 4 0 1 4 18 95 77 47
13. CSKA Moskva CSKA Moskva 28 12 10 4 1 1 3 1 5 78 73 46
14. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 28 15 13 0 0 0 0 0 9 96 87 45
15. Dynamo Riga Dynamo Riga 28 13 10 4 0 1 1 3 6 83 77 45
16. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 28 7 10 7 2 2 5 2 -12 73 85 39
17. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 28 7 11 7 2 1 5 2 -2 75 77 38
18. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 27 11 13 0 2 1 0 0 -17 79 96 38
19. Lada Togliatti Lada Togliatti 28 9 12 5 0 2 2 3 -6 72 78 36
20. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 28 8 13 5 1 1 4 1 -7 84 91 36
21. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 28 8 14 5 0 1 5 0 -8 69 77 35
22. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 28 9 16 2 1 0 2 0 -14 63 77 33
23. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 28 8 16 4 0 0 3 1 -24 73 97 31
24. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 28 7 16 2 1 2 0 2 -28 52 80 27

Západná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 28 19 6 2 0 1 1 1 35 99 64 61
2. HK MVD Tver HK MVD Tver 28 14 9 3 0 2 0 3 8 78 70 47
3. Atlant Moscow Atlant Moscow 28 11 11 3 2 1 2 1 11 90 79 43
4. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 28 11 9 5 1 2 1 4 -3 72 75 43
5. CSKA Moskva CSKA Moskva 28 10 11 5 2 0 2 3 8 70 62 41
6. Spartak Moskva Spartak Moskva 28 11 12 2 3 0 0 2 -4 89 93 41
7. Dynamo Riga Dynamo Riga 28 10 12 3 1 2 2 1 -7 91 98 39
8. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 28 9 12 6 0 1 2 4 -9 76 85 36
9. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 28 8 11 4 1 4 1 3 -6 74 80 35
10. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 28 8 15 5 0 0 3 2 -11 76 87 32
11. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 28 7 14 2 1 4 1 1 -18 58 76 30
12. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 28 2 19 4 1 2 2 2 -57 63 120 16

Východná konferencia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 28 18 4 5 0 1 3 2 46 102 56 63
2. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 28 14 11 3 0 0 3 0 11 74 63 48
3. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 28 12 9 5 0 2 2 3 4 83 79 45
4. Avangard Omsk Avangard Omsk 27 9 8 6 1 3 2 4 0 69 69 40
5. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 28 11 13 3 1 0 1 2 -15 72 87 39
6. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 28 10 15 1 0 2 0 1 -31 64 95 33
7. Barys Astana Barys Astana 28 9 15 2 1 1 0 2 -22 74 96 32
8. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 28 6 14 3 2 3 1 2 -24 58 82 29
9. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 28 7 17 3 1 0 1 2 -36 63 99 27
10. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 28 6 17 2 0 3 2 0 -26 53 79 25
11. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 28 5 19 3 1 0 1 2 -46 56 102 21
12. Lada Togliatti Lada Togliatti 28 5 19 3 0 1 0 3 -52 43 95 19

Bobrovská divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 28 19 6 2 0 1 1 1 35 99 64 61
2. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 28 11 9 5 1 2 1 4 -3 72 75 43
3. CSKA Moskva CSKA Moskva 28 10 11 5 2 0 2 3 8 70 62 41
4. Spartak Moskva Spartak Moskva 28 11 12 2 3 0 0 2 -4 89 93 41
5. Dynamo Riga Dynamo Riga 28 10 12 3 1 2 2 1 -7 91 98 39
6. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 28 8 15 5 0 0 3 2 -11 76 87 32

Tarasovská divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. HK MVD Tver HK MVD Tver 28 14 9 3 0 2 0 3 8 78 70 47
2. Atlant Moscow Atlant Moscow 28 11 11 3 2 1 2 1 11 90 79 43
3. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 28 9 12 6 0 1 2 4 -9 76 85 36
4. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 28 8 11 4 1 4 1 3 -6 74 80 35
5. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 28 7 14 2 1 4 1 1 -18 58 76 30
6. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 28 2 19 4 1 2 2 2 -57 63 120 16

Kharlamovská divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 28 14 11 3 0 0 3 0 11 74 63 48
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 28 12 9 5 0 2 2 3 4 83 79 45
3. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 28 11 13 3 1 0 1 2 -15 72 87 39
4. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 28 10 15 1 0 2 0 1 -31 64 95 33
5. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 28 6 14 3 2 3 1 2 -24 58 82 29
6. Lada Togliatti Lada Togliatti 28 5 19 3 0 1 0 3 -52 43 95 19

Chernyshevská divízia

#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 28 18 4 5 0 1 3 2 46 102 56 63
2. Avangard Omsk Avangard Omsk 27 9 8 6 1 3 2 4 0 69 69 40
3. Barys Astana Barys Astana 28 9 15 2 1 1 0 2 -22 74 96 32
4. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 28 7 17 3 1 0 1 2 -36 63 99 27
5. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 28 6 17 2 0 3 2 0 -26 53 79 25
6. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 28 5 19 3 1 0 1 2 -46 56 102 21
#   Tím Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 28 18 4 5 0 1 3 2 46 102 56 63
2. SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 28 19 6 2 0 1 1 1 35 99 64 61
3. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 28 14 11 3 0 0 3 0 11 74 63 48
4. HK MVD Tver HK MVD Tver 28 14 9 3 0 2 0 3 8 78 70 47
5. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 28 12 9 5 0 2 2 3 4 83 79 45
6. Atlant Moscow Atlant Moscow 28 11 11 3 2 1 2 1 11 90 79 43
7. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 28 11 9 5 1 2 1 4 -3 72 75 43
8. CSKA Moskva CSKA Moskva 28 10 11 5 2 0 2 3 8 70 62 41
9. Spartak Moskva Spartak Moskva 28 11 12 2 3 0 0 2 -4 89 93 41
10. Avangard Omsk Avangard Omsk 27 9 8 6 1 3 2 4 0 69 69 40
11. Dynamo Riga Dynamo Riga 28 10 12 3 1 2 2 1 -7 91 98 39
12. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 28 11 13 3 1 0 1 2 -15 72 87 39
13. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 28 9 12 6 0 1 2 4 -9 76 85 36
14. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 28 8 11 4 1 4 1 3 -6 74 80 35
15. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 28 10 15 1 0 2 0 1 -31 64 95 33
16. Dynamo Minsk Dynamo Minsk 28 8 15 5 0 0 3 2 -11 76 87 32
17. Barys Astana Barys Astana 28 9 15 2 1 1 0 2 -22 74 96 32
18. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 28 7 14 2 1 4 1 1 -18 58 76 30
19. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 28 6 14 3 2 3 1 2 -24 58 82 29
20. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 28 7 17 3 1 0 1 2 -36 63 99 27
21. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 28 6 17 2 0 3 2 0 -26 53 79 25
22. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 28 5 19 3 1 0 1 2 -46 56 102 21
23. Lada Togliatti Lada Togliatti 28 5 19 3 0 1 0 3 -52 43 95 19
24. Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 28 2 19 4 1 2 2 2 -57 63 120 16