Najnovšie hokejové správy  • Dnes po niekoľkomesačnom čakaní konečne štartuje základná časť NHL, fanúšikovia...


  • Vo svete športu sa pojem dynastia spája s tímami, ktoré vo svojich rokoch natoľko...


  • Fínsky hokejový klenot Jesperi Kotkaniemi prešiel za pár mesiacov poriadne dlhú cestu. Na...


  • V Toronte je v týchto dňoch veru poriadne horúco. Nové zmluvy pre hráčske hviezdy...


  • Na Floride mali po zbabranom finále konferencie s Washingtonom veľa dôvodov na zamyslenie....


  • S príchodom Erika Karlssona získali v lete 2018 Sharks status jedného z najužších...

Vegas vs. Washington: Kto získa Stanley Cup?

Finále Stanley Cupu
 0 , 28.05.18 v kategórii: Všeobecné
Vo finálovej bitke NHL sa predstaví nováčik tejto sezóny a tím, ktorý ešte nikdy v histórii slávny Stanley Cup nezískal.

Ako dopadnú súboje medzi Vegas a Washingtonom? Zdvihne nad hlavu trofej Tomáš Tatar? Bookmakeri mierne favorizujú rytierov (kurz 1,75), ktorí odštartujú sériu na domácom ľade. Sledujte rozhodujúce zápasy sezóny v priamych prenosoch TU!

Ako to vidia tipéri?

49 % tipérov tipuje v úvodnom zápase výhru domácich Golden Knights v kurze 2,15. Hosťujúcemu celku verí 36 % borcov (3,11). 15 % stratégov má na tikete remízu (3,92). Čo prognózuje úspešný tvorca analýz borunja? „Prvý duel bude enormne dôležitý pre psychiku hráčov. Caps majú skúsenejší tím a na papieri sú podľa môjho názoru kvalitnejší. Víťazné sedemzápasové meranie síl s Tampou im muselo dodať dosť sebavedomia a práve v tomto stretnutí by to mohli využiť,"napísalk výhre Washingtonu v rámci stávky bez remízy. Skúsite to s ním aj vy pri kurze 2,31?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Nahliadnite do populárnej Tiket arénya inšpirujte sa najlepšími tiketmi od skúsených tipérov, alebo sa sami pochváľte svojimi úspechmi.

Pridajte sak najväčšej tipérskej komunite a získajte vstupný bonus 999 EUR! Navyše dostanete úplne zadarmo 15 EURna svoje prvé stávky!autor: Miloš Hiblár