Najnovšie hokejové správy  • Dnes po niekoľkomesačnom čakaní konečne štartuje základná časť NHL, fanúšikovia...


  • Vo svete športu sa pojem dynastia spája s tímami, ktoré vo svojich rokoch natoľko...


  • Fínsky hokejový klenot Jesperi Kotkaniemi prešiel za pár mesiacov poriadne dlhú cestu. Na...


  • V Toronte je v týchto dňoch veru poriadne horúco. Nové zmluvy pre hráčske hviezdy...


  • Na Floride mali po zbabranom finále konferencie s Washingtonom veľa dôvodov na zamyslenie....


  • S príchodom Erika Karlssona získali v lete 2018 Sharks status jedného z najužších...

Sledujte KHL so Slovanom naživo na TV Tipsport a tipnite si!

KHL - logo
 0 , 21.08.17 v kategórii: Online prenosy
Nová sezóna druhej najlepšej hokejovej ligy sveta je tu! Všetko odštartuje už dnes večerným súbojom CSKA Moskva vs. Petrohrad.

Samozrejme, chýbať nebude ani Slovan Bratislava, ktorého šieste účinkovanie vkontinentálnej súťaži začne v stredu. Ako si povedú Belasí vsilnej konkurencii? Sledujte výkony zverencov Miloša Říhu, ako aj ďalšie zápasy vpriamych prenosoch na TV Tipsport!


Minuloročný triumf bude obhajovať milionársky SKA Petrohrad, ktorý vo finále porazil Magnitogorsk. Podarí sa Kovaľčukovi aspol. uspieť aj vtejto sezóne? Najväčšími favoritmi na zisk Gagarinovho pohára sú okrem obhajcu titulu aj CSKA Moskva, Magnitogorsk, Kazaň aďalší. Šance jednotlivých tímov kontrolujte TU. Našli ste víťaza?


Člen najširšej komunity tipérov snickom Sulex verí, že Petrohradčania budú vo finále aj vtejto sezóne prikurze 2,25. Svojou náložou, vktorej má okrem celkového umiestnenia v prestížnej hokejovej súťaži aj ďalších 6 príležitosti, ašpiruje na takmer 6000 EUR! Chcete vidieť ďalšie tikety? Navštívte populárnu Tiket arénu, kde skúsení tipéri zverejňujú svoje precízne výbery.


Pridajte sa knajväčšej tipérskej komuniteaj vy a vychutnajte si prestížne hokejové súboje zKHL aj so Slovanom Bratislava počas celej sezóny naživo na TV Tipsport. Navyše môžete získať skvelý vstupný bonusaž 999 EUR!autor: Miloš Hiblár