MS v hokeji 2017:    Skupina A Dánsko Lotyšsko Nemecko Rusko Slovensko Švédsko Taliansko USA Skupina B Bielorusko Česko Fínsko Francúzsko Kanada Nórsko Slovinsko Švajčiarsko

Najnovšie hokejové správy  • Organizáciu New York Islanders čaká skutočne horúce leto. Okrem problémov s predlžením...


  • Čeljabinsk, koniec 90-tych rokov. Zima, vonku sneží a na zastávke stojí osemročný...


  • Dátum 30. apríl sa nám nezadržateľne blíži. Tento deň je pre generálnych manažérov...


  • Ruský klub chce hrať v nasledujúcej sezóne o špicu tabuľky.


  • Štokholmský syndróm je fenomén, ktorý v psychológii vyjadruje stav, keď si rukojemník...


  • Kontinentálnu hokejovú ligu vymenia za zámorie.

- Radovan Bondra dostal druhú šancu. S farmou Chicaga podpísal nový kontrakt

Radovan Bondra, FOTO © icehogs.com
 0 , 12.04.18 v kategórii: Všeobecné
Aktuálnu sezónu mu zničilo zranenie.

Slovenský útočník Radovan Bondra bude hráčom Rockfordu IceHogs aj v nasledujúcom ročníku 2018/19. Informoval o tom oficiálny web farmárskeho tímu Chicaga Blackhawks.

Dvadsaťjedenročný krídelník sa vlani dohodol na spolupráci s Rockfordom, ale v AHL nenastúpil ani na jeden duel. Z druhej najkvalitnejšej zámorskej súťaže bol preradený do ECHL, kde obliekal dres Indy Fuel. V jedenástich stretnutiach získal jeden bod za gól, ale potom sa zranil a od novembra neodohral žiaden súťažný zápas.

V poslednom vystúpení za Indy Fuel utrpel Radovan Bondra zranenie ramena, ktoré si vyžiadalo predčasný koniec sezóny. Z ECHL sa však posunul do Rockfordu IceHogs, aby bol v starostlivosti špičkových lekárov z organizácie Chicaga Blackhawks.

Vedenie Rockfordu neodpísalo slovenského mladíka po jednej sezóne, ktorú negatívne ovplyvnilo zranenie. Bondra dostal nový ročný kontrakt od tímu AHL a v nasledujúcom ročníku bude môcť presvedčiť o svojich kvalitách.

 autor: Tomáš Lengyel