Najnovšie hokejové správy  • Dnes po niekoľkomesačnom čakaní konečne štartuje základná časť NHL, fanúšikovia...


  • Vo svete športu sa pojem dynastia spája s tímami, ktoré vo svojich rokoch natoľko...


  • Fínsky hokejový klenot Jesperi Kotkaniemi prešiel za pár mesiacov poriadne dlhú cestu. Na...


  • V Toronte je v týchto dňoch veru poriadne horúco. Nové zmluvy pre hráčske hviezdy...


  • Na Floride mali po zbabranom finále konferencie s Washingtonom veľa dôvodov na zamyslenie....


  • S príchodom Erika Karlssona získali v lete 2018 Sharks status jedného z najužších...

- MS 2017: Online prenos: Rusko - Slovensko 13.5.2017

MS 2017, Online přenos
 0 , 13.05.17 v kategórii: Online prenosy
Online prenos zo zápasu Rusko - Slovensko. Zápas začína o 16:15.
ONLINE

Info! Stránka sa aktualizuje automaticky, preto ju netreba manuálne obnovovať.
Rusko
Rusko
6:0
(3:0,2:0,1:0)
16:15, koniec
13.05.2017
Slovensko
Slovensko
59' Michal Sersen sa zamotal s pukom, čo Rusi ihneď využili. Vyhodili ho cez všetky čiary a odišli striedať.
58' Hlavný rozhodca videl faul ruského tímu. Dve trestné minúty za sekanie dostal Vladislav Namestnikov.
57' Do konca zápasu ostáva niečo vyše dvoch minút. Slováci sa snažia ešte upraviť nepriaznivé skóre.
56' Hra sa úplne otvorila. Slováci chcú zaznamenať aspoň čestný gólový úspech, ale ponúkajú Rusom brejkové príležitosti.
55' Rusko dalo gól! Zmätky v slovenskej obrane vyvrcholili stratou puku pred Júliusom Hudáčkom. Zborná z prvej šance neuspela, ale potom dostal puk medzi kruhy obranca VLADISLAV GAVRIKOV a rozvlnil sieť. Asistencie: Vadim Šipačov, Jevgenij Dadonov.
55' Libor Hudáček našiel na osi klziska pripraveného obrancu Michala Čajkovského, ktorého strelu musel riešiť Andrej Vasilevskij.
54' Alexander Barabanov sa natlačil z ľavého krídla pred slovenskú bránu, ale bol tiesnený a nedokázal zasunúť puk za Hudáčka.
53' Peter Čerešňák nahadzoval puk na teč, ktorý dokázal trafiť zo vzduchu Mário Bližňák. Andrej Vasilevskij si drží čisté konto.
53' Peter Trška nedokázal upratať puk do bezpečia a pustil do šance Sergeja Andronova, ktorý zblízka neprekonal Júliusa Hudáčka.
52' Posledné minúty sú exhibíciou ruského výberu. Slováci si môžu oddýchnuť aspoň počas krátkej reklamnej prestávky.
51' Rusi sú už dlho v útočnom pásme a držia sa v tlaku. Jevgenij Dadonov mohol strieľať spomedzi kruhov, našiel ešte lepšie postaveného Nikitu Guseva, no ten neskóroval.
50' Tutovka Rusov. Nikita Gusev našiel pred odkrytou bránou voľného Vadima Šipačova, ale ten zblízka neusmernil puk do siete.
49' Marcel Haščák obišiel bránu, otočil sa s pukom, ale potom nedokázal vystreliť cez ruských brániacich hráčov.
48' Vladislav Gavrikov príklepom vypálil od modrej čiary, puk bol jemne tečovaný pred bránou a putoval iba tesne vedľa.
48' Slovenský útok bol zastavený na modrej čiare. Rozhodcovia videli ofsajd, a tak môžu oba tímy striedať.
47' Slovensko zvládlo aj druhé oslabenie v poslednej tretine. Opäť bolo pod tlakom ruského výberu, no podržal ho Hudáček.
46' Rusi majú obrovský tlak, ale teraz hrajú na krásu a väčšinou volia exhibičné riešenie situácií namiesto priamočiarej koncovky.
46' Jevgenij Dadonov mohol dosiahnuť hetrik. Po výbornej prihrávke Vadima Šipačova spoza brány zakončoval spred Hudáčka, ale slovenský gólman ho zastavil.
45' Rusi si zahrajú ďalšiu presilovku v tretej tretine. Peter Trška dostal dve trestné minúty za podrazenie.
44' Július Hudáček vyšiel vysoko z brány, aby zachytil zblokovanú strelu Dadonova. Puk padal z veľkej výšky, takže ho slovenský gólman chytil s problémami.
44' Valerij Ničuškin nebezpečne vystrelil z pravého krídla a Hudáček puk neudržal. Dorážka Vladimira Tkačova išla na ochrannú sieť.
43' Tomáš Hrnka chcel zložiť na ľad Bohdana Kiseleviča, ale Rusa netrafil ideálne a sám narazil na mantinel.
43' Mário Bližňák nebezpečne zakončoval, keď získal odrazený puk. Pred bránou ešte dorážal Marcel Haščák, ktorý nedokáže prelomiť streleckú smolu.
42' Slovenskí hokejisti prežili ťažké chvíle vo vlastnom oslabení, ale už hrajú v pätici. Rusi mali veľké šance, no situácie prekombinovali.
42' Dlhé obliehanie slovenskej brány je na konci. Strelu Belova od modrej čiary tečoval Dadonov a Hudáček úspešne zakročil.
41' Jevgenij Dadonov strieľal z pravého kruhu a jeho pokus zastavila iba bránková konštrukcia. Hudáček mal kúsok šťastia.
40' Nikita Kučerov bol úplne voľný medzi kruhmi, odkiaľ mohol strieľať. Namiesto toho ešte hľadal Nikitu Guseva, ktorý z uhla mieril tesne vedľa.
40' Slováci sa budú brániť. Dve minúty za faul lakťom dostal obranca Martin Gernát.
40' Bohdan Kiselevič zle rozohral a našiel pred bránou iba Mária Bližňáka. Slovenský útočník sa dostal mimo ideálny strelecký uhol, čo využil na úspešný zákrok Andrej Vasilevskij.
40' Začala sa tretia tretina.
40' Druhá tretina sa skončila.
39' Rusom presilovka nevyšla podľa predstáv. Zatlačili až v jej úplnom závere a nedokázali skórovať.
38' Veľká šanca Slovenska v oslabení. Mário Bližňák potiahol prečíslenie dvoch na jedného, našiel pred bránou Tomáša Hrnku, ale jeho zakončenie zo vzduchu nesmerovalo do siete.
38' Slováci mohli zaútočiť vo vlastnom oslabení. Lukáš Cingel napokon zahral na istotu a puk zaviezol do rohu klziska.
37' Presilovka pre ruský tím. Dve minúty za držanie si odsedí slovenský útočník Tomáš Zigo.
37' Peter Trška úplne zabudol, že za ním stojí voľný Vadim Šipačov. Rusi sa dostali do brejku dvoch proti jednému, ale nedokázali si úspešne prihrať.
37' Pavol Skalický takmer prekvapil Vasilevského. Mladý slovenský útočník obišiel bránu a spoza nej posielal puk smerom do siete. Ruský gólman zasiahol na poslednú chvíľu.
36' Jeden z divákov v hľadisku má cenný suvenír zo svetového šampionátu, pretože chytil puk, ktorý tečoval nepresne Sergej Andronov.
35' Rusi takisto nie sú bezchybní. Nepresná rozohrávka Kiseleviča sa skončila zakázaným uvoľnením.
35' Prechod slovenských hráčov do útočného pásma sa skončil ofsajdovým postavením. Oba tímy striedajú.
34' Slovenskí hokejisti sa dostali pod tlak súpera a nevedeli vyhodiť puk z vlastného pásma. Podarilo sa im to so šťastím, keď rozhodcovia na poslednú chvíľu zrušili signalizovaný icing.
34' Necelých šesť minút pred koncom prostredného dejstva je tu reklamná prestávka, ktorá prerušila zaujímavý hokej.
33' Slováci v druhej tretine držia krok so súperom a na Vasilevského vyslali už jedenásť striel. Trápi ich však efektivita, a tak vidia na kocke jasný náskok Rusov.
32' Ruský výber fantasticky kombinuje a posúva si s puky s veľkou presnosťou. V koncovke však trochu váha.
32' Rusko dalo gól! Arťom Zub strelou od modrej čiary trafil iba zadný mantinel, ale IVAN TELEGIN stál na správnom mieste a vďaka odrazu od Hudáčka poslal puk do slovenskej siete. Asistencie: Arťom Zub, Sergej Plotnikov.
31' Rusi mali takisto príležitosť na strelenie gólu. Nikita Kučerov dostal výbornú prihrávku na pravý kruh, odkiaľ len tesne minul bránu.
30' Slovenská reprezentácia odohrala výbornú presilovku, ktorej chýbala iba gólová bodka. Rusi odolali trvalému tlaku súpera.
29' Slováci si vytvorili veľký tlak a boli aktívni v predbránkovom priestore. Napriek množstvu streleckých pokusov a dorážok stále neprekonali Vasilevského.
29' Marcel Haščák dvakrát dorážal z tesnej blízkosti potom, čo Vasilevskij len vyrazil strelu Čerešňáka. Český majster sa však trápi v koncovke počas celého šampionátu.
28' Slovenskí hokejisti dostávajú výhodu presilovky. Dve minúty za nedovolené bránenie v hre si odpyká Ivan Telegin.
27' Michel Miklík mal na hokejke zníženie. Najlepší slovenský útočník na turnaji zakončoval z pravého kruhu, ale Andrej Vasilevskij jeho pokus zlikvidoval.
26' Slováci pohrozili hneď po buly. Najskôr prišla strela z pravej strany, ktorú Vasilevskij vyrazil priamo na hokejku Adama Jánošíka, no potom pokryl aj dorážku nášho beka.
26' Hrá sa otvorený hokej, ktorý teraz prerušila reklamná prestávka. Diváci sa však bavia a momentálne robia mexické vlny.
26' Na opačnej strane klziska sa ocitol sám pred ruskou bránou Tomáš Zigo, no Andrej Vasilevskij podržal svoj tím.
25' Ďalšia tutovka Rusov, ktorí využívajú priestor v slovenskej defenzíve. V prečíslení dvoch proti jednému zakončoval Nikita Gusev.
25' Obrovská šanca ruského tímu. Do otvorenej slovenskej obrany vnikla trojica hráčov, na konci peknej kombinácie bol Alexander Barabanov, no vychytal ho Hudáček.
24' Andrej Kudrna vystrelil od modrej čiary, ale zlomila sa mu hokejka, čo ponúklo Rusom šancu na prečíslenie, ktoré nevyužili.
23' Nie sme ani v polovici zápasu a Rusi majú jasný štvorgólový náskok. Uvidíme, aký bude ďalší vývoj duelu.
22' Tomáš Matoušek prešiel po ľavom krídle a švihom preveril Vasilevského. Ruský gólman puk vyrazil do rohu.
22' Rusko dalo gól! Slováci v posledných dvoch striedaniach preberali iniciatívu, ale teraz opäť inkasovali. NIKITA KUČEROV dorazil puk do slovenskej brány korčuľou, ale podľa videorozhodcu prebehlo všetko v súlade s pravidlami. Asistencie: Vladimir Tkačov, Bohdan Kiselevič.
22' Vadim Šipačov naslepo vysúval dopredu Jevgenija Dadonova, ale prihral mu na päty, a tak z toho vznikol ofsajd.
21' Vladimír Dravecký sa ocitol vo výbornej príležitosti pred ruskou bránou, ale neuspel a navyše ju Andrej Vasilevskij posunul pravou nohou.
21' Vladislav Namestnikov neudržal puk za slovenskou bránou. Dostal sa pod tlak Cingela s Gernátom a proti dvojici neuspel.
20' Rusi odštartovali aktívnejšie. Sergej Andronov zaviezol puk do útočného pásma, ale neudržal ho tam dlho.
20' Začala sa druhá tretina.
20' Prvá tretina sa skončila.
19' Obrovská šanca Rusov. Ivan Telegin prihral pred bránu nekrytému Antonovi Belovovi, ale skúsený obranca namieril nad.
19' Rusko dalo gól! Favorit korunoval svoju prevahu ďalším presným zásahom. Július Hudáček nevidel dobre na nahodenie od modrej čiary a strela švihom od ANDREJA MIRONOVA zapadla do siete. Asistencia: Sergej Plotnikov.
18' Na opačnom konci klziska vypálil švihom Marcel Haščák. Jeho pokus mal dobré parametre, ale Andrej Vasilevskij bol pripravený.
18' Valerij Ničuškin dostal ideálnu prihrávku do tesnej blízkosti slovenskej brány, ale zblízka nedokázal usmerniť puk.
17' Pavol Skalický prudko nastrelil puk pred bránu, ale nemal tam spoluhráčov, takže Vasilevskij bol bez práce.
16' Od skončenia slovenskej presilovky sú Rusi jasne lepší a dominujú na ľade. Zverenci Zdena Cígera na to nemajú odpoveď.
15' Rýchly Sergej Andronov unikol po pravom krídle, tlačil sa do koncovky, ale tiesnený neprepasíroval puk za Hudáčka.
15' Nikita Kučerov prudko vystrelil švihom hneď po buly a Hudáček vytiahol pohotový zákrok. Na opačnej strane zakončoval Andrej Šťastný.
15' Rusi pokračujú v ofenzívnej aktivite. Pred bránou sa zjavil Nikita Gusev, ktorého strelu Hudáčka vyrazil, no jeden zo slovenských obrancov takmer poslal puk do vlastnej siete.
14' Andrej Mironov nepríjemne vystrelil od modrej čiary, navyše jeho pokus bol ešte tečovaný. Július Hudáček nemal situáciu pod kontrolou.
13' Rusko dalo gól! Výber Olega Znaroka bol od začiatku presilovky nasťahovaný pred slovenskou bránou a dokázal skórovať. JEVGENIJ DADONOV dostal prihrávku od Nikitu Guseva a zblízka prekonal Júliusa Hudáčka. Asistencie: Nikita Gusev, Vadim Šipačov.
12' Libor Hudáček jasne zozadu podrazil Ivana Telegina a inkasoval dve trestné minúty. Rusi majú výhodu presilovky.
12' Slovenskí hokejisti tretíkrát v zápase pokazili nádejnú pozíciu na protiútok. Opäť si nerozumeli v prechode cez stredné pásmo a vyrobili ofsajd.
12' Jevgenij Dadonov bol voľný na pravom krídle, mohol prihrávať dvom spoluhráčom, no rozhodol sa vystreliť a nebolo to dobré riešenie.
11' Až tesne po skončení početnej prevahy prišlo nebezpečné zakončenie. Michel Miklík trafil príklepom z ľavej strany betón ruského gólmana.
11' Bohdan Kiselevič je späť na ľadovej ploche. Rusi odolali slovenskej presilovke, pretože Andrej Vasilevskij neriešil ani jednu strelu.
10' Peter Čerešňák síce zachytil puk na modrej čiare, ale od jeho hokejky sa odrazil na ruskú striedačku a hra sa presunie do stredného pásma.
10' Slovenská presilovka nevyzerá vôbec dobre. Zverenci Zdena Cígera ešte nezískali útočné pásmo.
9' Rusi sa pripravili o tlak. Bohdan Kiselevič dostal dve trestné minúty za sekanie.
9' Ďalšia ruská šanca. Vadim Šipačov pripravil čistú gólovku Nikitovu Gusevovi, ktorý z tesnej blízkosti opäť trafil Hudáčka.
8' Sergej Plotnikov na konci dlhého striedanie vnikol do útočného pásma, našiel voľného Vadima Šipačova, ale Hudáček zase zasiahol betónom.
7' Rusi mali gólovú príležitosť. Slováci nedokázali vybojovať puk za vlastnou bránou a ten nakoniec doputoval k voľnému Gusevovi medzi kruhmi. Július Hudáček zasiahol pravým betónom.
6' Vladimir Tkačov sa dostával cez modrú čiaru a v situácii jedného proti jednému mohol zakončovať. Rozhodcovia však videli ofsajd.
6' Vladislav Gavrikov kvalitne vypálil od modrej čiary a Július Hudáček nedokázal pokryť puk. Pomohli mu až spoluhráči.
6' Slováci po slabšom úvode ukazujú, že aj oni dokážu hrať hokej a snažia sa ohrozovať Vasilevského zo všetkých možných pozícií.
5' Anton Belov nahodil puk od modrej čiary a Július Hudáček mal prácu. Jeho pokus dokázal skrotiť až na dvakrát.
5' Marcel Haščák prešiel po ľavom krídle a chcel vystreliť na ruskú bránu. Z náročnej pozície však poslal puk úplne mimo.
4' Rozhodcovia usúdili, že takéto situácie patria k hokeju a nevylučujú. Hru akurát posunuli do stredného pásma.
4' Andrej Šťastný aktívne dorážal pred Vasilevského bránou a Rusom sa to vôbec nepáčilo. Preto sa strhla pästná výmena medzi viacerými hráčmi.
4' Rýchly prechod slovenského tímu bol zastavený ofsajdom. Andrej Šťastný zachytil puk už tesne za modrou čiarou.
4' Pavol Skalický výborne našiel medzi kruhmi voľného Vladimíra Draveckého, ale jeho zakončenie nebolo dostatočne prudké.
3' Slovákom sa otváral priestor na prvú útočnú akciu. Andrej Kudrna vysúval na ľavej strane Tomáša Hrnku, no ten bol v ofsajde.
3' V podaní slovenského tímu je to zatiaľ len o defenzíve. Naši hráči sú radi, ak donesú puk do stredného pásma idú striedať.
2' Vladislav Namestnikov vypálil švihom z pravého krídla. Július Hudáček vytiahol pozorný betón.
1' Rusi začínajú veľmi aktívne a od prvých sekúnd sú nasťahovaní v okolí slovenskej brány.
1' Rusko dalo gól! Zborná krásne zakombinovala do prázdnej brány a dostala sa do vedenia. Nikita Gusev mohol zakončovať z tesnej blízkosti, ale ešte našiel lepšie postaveného JEVGENIJA DADONOVA, ktorý dostal puk ako na zlatom podnose a nemohol nedať. Asistencie: Nikita Gusev, Vadim Šipačov.
- Strely na bránu: 39 – 22.
- Najlepší hráči zápasu: Jevgenij Dadonov (Rusko) – Michal Sersen (Slovensko).
- Ruská reprezentácia pokračuje na turnaji naďalej bez prehry. V dnešnom zápase rozhodla o svojom triumfe už v prvej tretine, keď sa dvakrát presadil Jevgenij Dadonov a jeden zásah pridal Andrej Mironov. V druhej časti hry boli o niečo aktívnejší Slováci, ale v koncovke zlyhali a dvakrát inkasovali od Nikitu Kučerova a Ivana Telegina. Záverečné dejstvo bolo exhibíciou favorita, ktorý potvrdil svoje víťazstvo gólom Vladislava Gavrikova.
- Koniec zápasu.
- Strely na bránu: 27 – 18.
- Prostredná časť hry bola vyrovnanejšia a Slováci v nej mali viacero príležitosti na úpravu nepriaznivého skóre, ale trápili sa v koncovke. Naopak Rusi sú naďalej efektívni a pridali ďalšie dva góly. Najskôr skóroval korčuľou Nikita Kučerov a potom sa presadil aj Ivan Telegin, ktorý zo záporného uhla napálil puk do Hudáčka a ten prepadol do siete.
- Hráči sú späť, takže by malo byť všetko v poriadku. Úvod prostredného dejstva sa posunul o približne desať minút.
- V Kolíne sa opakuje situácia zo zápasu Nemecko – Slovensko. Rozhodcovia poslali hráčov opäť do šatní a bude nasledovať druhá úprava ľadovej plochy.
- Strely na bránu: 17 – 6.
- Na radosť množstva ruských fanúšikov v hľadisku vedie výber Olega Znaroka po prvej tretine už 3:0. Zborná rýchlo otvorila skóre po krásnej kombinácii a koncovke Jevgenija Dadonova. Potom Slováci vyrovnali hru a dostávali sa na dostrel brány. Prišlo však oslabenie a presilovkový gól z hokejky Jevgenija Dadonova. Rusi vyťažili zo svojej hernej ešte jeden presný zásah, keď sa od modrej čiary trafil Andrej Mironov.
- Ivan Telegin sa dostal z rohu klziska na pravý kruh, odkiaľ prvýkrát ohrozil brankára Júliusa Hudáčka.
- Stretnutie sa práve začalo.
- Kolínska LANXESS Arena je solídne zaplnená a v hľadisku nájdeme len niekoľko voľných miest. Početnú prevahu majú Rusi, ale víkendový duel prilákal aj množstvo Slovákov.
- Slovenský tréner Zdeno Cíger nemiešal zostavou ako v predchádzajúcich vystúpeniach. Na tribúne ostal tradične tretí brankár Jaroslav Janus a s ním takisto Jakub Suja, ktorý je už zdravý po chorobe. Šampionát sa predčasne skončil pre Dávida Skokana.
- Ruskí hokejisti dnes nastúpia bez najproduktívnejšieho hráča turnaja Artemija Panarina. Okrem neho chýba aj kapitán Sergej Moziakin, ktorý sa stále zotavuje zo zákroku v zápase s Nemeckom. Na súpiske nie sú ani posily z NHL Dmitrij Orlov a Jevgenij Kuznecov. Do zostavy naopak pribudol Valerij Ničuškin.
- Úvodné zostavy:

Rusko: Vasilevskij (Sorokin) – Gavrikov, Kiselevič, Antipin, Belov (C), Provorov, Mironov, Zub – Telegin, Andronov (A), S. Plotnikov – Dadonov, Šipačov (A), N. Gusev – Namestnikov, Kučerov, Barabanov – Ničuškin, Tkačov.

Slovensko: J. Hudáček (J. Laco) – Jánošík, Čerešňák, Mikuš (A), Gernát, Sersen, Čajkovský, Šedivý, Trška – Miklík (A), Bližňák, Haščák – Cingel, Kudrna, Hrnka – Dravecký (C), L. Hudáček, Skalický – Matoušek, Zigo, A. Šťastný.
-
- Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:15.
- Vítame vás pri sledovaní on-line prenosu priamo z dejiska MS v hokeji 2017. Slovenská hokejová reprezentácia nastúpi v piatom zápase základnej skupiny proti Rusku.

Rusko ako jediné v kolínskej časti majstrovstiev sveta neprehralo a stratilo iba jeden bod. Zborná na úvod turnaja zdolala vo vyrovnanom súboji Švédsko 2:1 po samostatných nájazdoch, vďaka čomu sa dostala do víťaznej nálady. Tú si udržala aj v nasledujúcich troch vystúpeniach, ktoré zvládla suverénnejšie. Taliansko rozstrieľala jasne 10:1, Nemcov porazilo 6:3, pričom viedla po dvoch tretinách už o päť gólov, a s Dánmi si poradila 3:0. Rusi sú mimoriadne produktívni, keď v štyroch zápasoch nastrieľali až 21 gólov. Spomedzi individualít najviac vynikajú Artemij Panarin a Nikita Kučerov. Útočník Chicaga Blackhawks stihol nazbierať už desať bodov za tri góly a sedem asistencií. Jeho reprezentačný kolega z Tampy Bay Lightning dosiahol o tri prihrávky menej.

Slovensko absolvovalo počas úvodného týždňa svetového šampionátu štyri zápasy, v ktorých získalo iba štyri body. Stále má teoretickú šancu na postup do štvrťfinále, ale to by muselo poraziť Rusov, Američanov aj Švédov. Pre výber Zdena Cígera je prioritou záchrana medzi svetovou elitou a každý ďalší bod navyše bude len bonusom. Slováci si skomplikovali svoju situáciu viacerými zaváhaniami. Proti Talianom vydolovali dva body za víťazstvo 3:2 po predĺžení a potom už nedokázali zdolať žiadneho súpera. S Lotyšmi prehrali 1:3, s Dánmi 3:4 po samostatných nájazdoch a s Nemcami 2:3 po samostatných nájazdoch. V spomínaných súbojoch sa najviac darilo Michelovi Miklíkovi, ktorý je zatiaľ najvýraznejším mužom v zostave Slovenska. Skúsený krídelník zaznamenal už tri góly a pridal k ním dve asistencie. Naopak, nášmu výberu určite nepomôže Dávid Skokan, ktorý sa zranil. Do hry by sa mohol vrátiť po chorobe Jakub Suja.

Rusko a Slovensko hrali proti sebe na svetovom šampionáte pred dvoma rokmi v Česku. Zborná vtedy v základnej skupine triumfovala tesne 3:2 po predĺžení. Súboj týchto dvoch krajín si pamätá aj LANXESS Arena. Na MS pred siedmimi rokmi vyhralo v Kolíne Rusko 3:1.
autor: Miloš Hiblár