MS v hokeji 2017:    Skupina A Dánsko Lotyšsko Nemecko Rusko Slovensko Švédsko Taliansko USA Skupina B Bielorusko Česko Fínsko Francúzsko Kanada Nórsko Slovinsko Švajčiarsko

Najnovšie hokejové správy  • Organizáciu New York Islanders čaká skutočne horúce leto. Okrem problémov s predlžením...


  • Čeljabinsk, koniec 90-tych rokov. Zima, vonku sneží a na zastávke stojí osemročný...


  • Dátum 30. apríl sa nám nezadržateľne blíži. Tento deň je pre generálnych manažérov...


  • Ruský klub chce hrať v nasledujúcej sezóne o špicu tabuľky.


  • Štokholmský syndróm je fenomén, ktorý v psychológii vyjadruje stav, keď si rukojemník...


  • Kontinentálnu hokejovú ligu vymenia za zámorie.

- Ako zarobiť na zápasoch NHL 18 000 EUR?

Tiket aréna
 0 , 12.12.17 v kategórii: Všeobecné
Najširšia komunita tipérov ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených borcov.

Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať! ZTiket arény pochádza aj bravúra od stratéga snickom TOTI2.


Tento komunitný obľúbenec to poriadne roztočil! Vďaka strelcom zNHL si poriadne namastil vrecká. Ujali sa mu dva tikety, keď na jednom trafil štyroch snajperov azhrabol 12-tisíciek, na druhom zarobil pri rovnakom vklade 20 „euríčiek" ďalších takmer 6-litrov. Dokopy je teda bohatší ovyše 18000 EUR! Ato mohol inkasovať ešte 22000 EUR, keby mal viac šťastia vďalších dvoch akovkách. Vprvom prípade ostal nešťastným kvôli senátorovi Ryanovi avdruhej náloži ho odpísal jeho ottawsky spoluhráč Jean-Gabriel Pageau... Ale aj tak si tipér prišiel na parádny balík peňazí!


Chceli by ste sa aj vy takto krásne nabaliť? Navštívte spomínanú Tiket arénu, ktorá je plná tiketov od skúsených tipérov a nechajte sa inšpirovať. Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si skvelé výhody plynúce z členstva a získajte vstupný bonus 999 EUR!
autor: Miloš Hiblár