MS v hokeji 2017:    Skupina A Dánsko Lotyšsko Nemecko Rusko Slovensko Švédsko Taliansko USA Skupina B Bielorusko Česko Fínsko Francúzsko Kanada Nórsko Slovinsko Švajčiarsko

Najnovšie hokejové správy  • Organizáciu New York Islanders čaká skutočne horúce leto. Okrem problémov s predlžením...


  • Čeljabinsk, koniec 90-tych rokov. Zima, vonku sneží a na zastávke stojí osemročný...


  • Dátum 30. apríl sa nám nezadržateľne blíži. Tento deň je pre generálnych manažérov...


  • Ruský klub chce hrať v nasledujúcej sezóne o špicu tabuľky.


  • Štokholmský syndróm je fenomén, ktorý v psychológii vyjadruje stav, keď si rukojemník...


  • Kontinentálnu hokejovú ligu vymenia za zámorie.

- Ako vyhrať na tiketoch tisíce EUR?

Tiket aréna
 0 , 4.01.18 v kategórii: Všeobecné
Tipéri z najväčšej tipérskej komunity sa poriadne nabalili! Ich tikety sa odeli do zelena a oni si odniesli parádne výhry. Ako sa k ním prepracovali?

Tenis, skoky na lyžiach afutbal. To bola víťazná kombinácia stratéga titko864, ktorý si vďaka správnej prognóze prišiel na balík vhodnote 10000 EUR. Akeby Cedrik-Marcel Stebe vDohe neskrečoval dobre rozbehnutý súboj pre Rusa Rubleva, mohol byť borec bohatší ešte o5-tisíciek! Úspešným tiketom sa navyše nechalo inšpirovať aj ďalších viac než 100 tipérov. Tiež ste sa zviezli?


Odvážne tipy priniesli parádne prachy pre člena najväčšej tipérskej komunity snickom vyherce. Iba dva hokejové zápasy stačili, aby zhrabol vyše 8500 EUR! Ako to dokázal? Presvedčte sa sami TU!


Najväčšia komunita tipérov ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať! Máte svoje výbery? Zaregistrujte sa a užívajte si všetky príležitosti najširšej tipérskej komunity so vstupným bonusom 999 EUR!autor: Miloš Hiblár