Najnovšie hokejové správy  • Spolu s obrancom Ryanom Suterom je najlepšie plateným hráčom Minnesoty. Na rozdiel od...


  • Mnoho veľkých hviezd, ktoré budú v budúcom roku voľnými hráčmi už toto leto rokujú o...


  • Artemij Panarin trochu prekvapil hokejovú verejnosť svojim vyhlásením, že v Columbuse...


  • Zrejme len zranenie by im mohlo prekaziť dosiahnutie týchto míľnikov.


  • Detroit Red Wings určite nebudú patriť k favoritom sezóny 2018/19. Nebudú považovaní ani...


  • Carolina Hurricanes budujú novú budúcnosť založenú na mladíkoch. Kľúčovú rolu v nej...

Ako vyhrať na tiketoch tisíce EUR?

Tiket aréna
 0 , 4.01.18 v kategórii: Všeobecné
Tipéri z najväčšej tipérskej komunity sa poriadne nabalili! Ich tikety sa odeli do zelena a oni si odniesli parádne výhry. Ako sa k ním prepracovali?

Tenis, skoky na lyžiach afutbal. To bola víťazná kombinácia stratéga titko864, ktorý si vďaka správnej prognóze prišiel na balík vhodnote 10000 EUR. Akeby Cedrik-Marcel Stebe vDohe neskrečoval dobre rozbehnutý súboj pre Rusa Rubleva, mohol byť borec bohatší ešte o5-tisíciek! Úspešným tiketom sa navyše nechalo inšpirovať aj ďalších viac než 100 tipérov. Tiež ste sa zviezli?


Odvážne tipy priniesli parádne prachy pre člena najväčšej tipérskej komunity snickom vyherce. Iba dva hokejové zápasy stačili, aby zhrabol vyše 8500 EUR! Ako to dokázal? Presvedčte sa sami TU!


Najväčšia komunita tipérov ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať! Máte svoje výbery? Zaregistrujte sa a užívajte si všetky príležitosti najširšej tipérskej komunity so vstupným bonusom 999 EUR!autor: Miloš Hiblár