Dukla Trenčín HC 05 Banská Bystrica HC Košice HK 36 Skalica HK Nitra HK Orange 20 HK SKP Poprad HKM Zvolen MHC Mountfield Martin MsHK Žilina SHK 37 Piešťany




NEPREHLIADNITE

TOP pred 104 min.Rusko

Nagy strojcom výhry Slovana na ľade Jugry

Hokejisti Slovana Bratislava zvíťazili v pondelkovom stretnutí základnej časti KHL na ľade Jugry Chanty-Mansijsk 4:3 po predĺžení a nájazdoch.

DnesRusko

PREVIEW: Jugra - Slovan

Poteší Slovan konečne svojich priaznivcov víťazstvom a pretrhne 4-zápasovú sériu prehier?

pred 108 min.Severná Amerika

Vojnov obvinený z domáceho násilia

Ruský obranca LA Kings Slava Vojnov je obvinený z domáceho násilia.

pred 4 hod.Rusko

Vedenie KHL vyhlásilo hviezdy týždňa

Kto sa stal hviezdami uplynulého týždňa v KHL?

pred 5 hod.Severná Amerika

Tampa bez zraneného lídra obrany Hedmana

Klub zámorskej hokejovej NHL Tampa Bay Lightning dohrá zvyšné duely päťzápasového tripu na súperových klziskách bez obrancu Victora...

VIDEOZÓNA

Slovensko

REVIEW: Banská Bystrica - Nitra 7:3

Review zápasu 15. kola slovenskej hokejovej Tipsport extraligy

19.10.

Tipsport Extraliga Tabuľka

HC Košice HC Košice 15 12 3 18 39 21
HK SKP Poprad HK SKP Poprad 16 12 4 22 53 31
HKM Zvolen HKM Zvolen 16 9 7 2 57 55
HC 05 Banská Bystrica HC 05 Banská Bystrica 14 9 5 13 52 39
Dukla Trenčín Dukla Trenčín 15 10 5 10 36 26
HK Nitra HK Nitra 16 8 8 -1 53 54
SHK 37 Piešťany SHK 37 Piešťany 15 7 8 5 57 52
MHC Mountfield Martin MHC Mountfield Martin 16 5 11 -11 35 46
HK 36 Skalica HK 36 Skalica 16 4 12 -29 30 59
MsHK Žilina MsHK Žilina 16 4 12 -20 36 56
HK Orange 20 HK Orange 20 9 2 7 -9 16 25

KHL

Nagy strojcom výhry Slovana na ľade Jugry

Hokejisti Slovana Bratislava zvíťazili v pondelkovom stretnutí základnej časti KHL na ľade Jugry Chanty-Mansijsk 4:3 po predĺžení a nájazdoch.

Dnes 18:07

KHL Tabuľka

SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg 19 18 1 1 53
CSKA Moskva CSKA Moskva 18 16 0 2 48
Jokerit Jokerit 20 15 3 5 44
Dynamo Moskva Dynamo Moskva 18 13 2 5 39
Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 19 10 6 9 32
Dynamo Minsk Dynamo Minsk 17 9 6 8 29
Vityaz Podolsk Chekhov Vityaz Podolsk Chekhov 17 9 2 8 27
Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 20 9 5 11 26
Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 17 8 3 9 25
HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 18 8 3 10 23
KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 20 8 1 12 23
Atlant Moscow Atlant Moscow 17 7 4 10 21
Dynamo Riga Dynamo Riga 19 5 3 14 18
HC Sochi HC Sochi 15 4 2 11 14
Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 18 15 2 3 43
Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 19 14 5 5 41
Avangard Omsk Avangard Omsk 19 11 3 8 36
Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 19 12 1 7 35
Barys Astana Barys Astana 20 11 6 9 33
Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 16 8 2 8 22
Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 19 7 5 12 20
Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 18 7 5 11 20
Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 18 5 5 13 18
Lada Togliatti Lada Togliatti 19 7 5 12 18
Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 18 5 4 13 17
Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 17 6 2 11 16
Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 17 5 6 12 15
Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 19 3 2 16 9
Október - 2014
PonUtStrŠtvPiaSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sakhalinskie Akuly

5:0
(1:0,2:0,2:0)
08:00, koniec
LIVE CENTRUM »
Nikko Icebucks

Nikko Icebucks

HC Motor Ceske Budejovice

HC Motor Ceske
Budejovice

3:4
(1:0,2:3,0:1)
17:30, koniec
LIVE CENTRUM »
SK Horacka Slavia Trebic

SK Horacka
Slavia Trebic

Lada Togliatti

Lada Togliatti

1:3
(0:2,0:0,1:1)
17:30, koniec
LIVE CENTRUM »
Dynamo Minsk

Dynamo Minsk

Neftekhimik Nizhnekamsk

Neftekhimik
Nizhnekamsk

2:3
(0:1,2:1,0:1)
17:00, koniec
LIVE CENTRUM »
Atlant Moscow

Atlant Moscow

Yugra Khanty-Mansiysk

Yugra
Khanty-Mansiysk

3:4ts
(2:1,1:1,0:1,0:0,0:1)
15:30, koniec
LIVE CENTRUM »previewreview
HC Slovan Bratislava

HC Slovan
Bratislava

Traktor Chelyabinsk

Traktor
Chelyabinsk

2:4
(0:0,1:3,1:1)
15:00, koniec
LIVE CENTRUM »
KHL Medvescak Zagreb

KHL Medvescak
Zagreb

Irbis Kazan

Irbis Kazan

3:1
(1:0,1:1,1:0)
16:30, koniec
LIVE CENTRUM »
Stalnye Lisy

Stalnye Lisy

HC Chelny

HC Chelny

5:6ts
(2:2,1:1,2:2,0:0,0:1)
16:30, koniec
LIVE CENTRUM »
Beliye Medvedi

Beliye Medvedi

Sibirskie Snaipery

Sibirskie
Snaipery

4:5
(0:4,3:0,1:1)
13:00, koniec
LIVE CENTRUM »
Mamonty Jugry

Mamonty Jugry

Omskie Yastreby

Omskie
Yastreby

7:3
(3:1,2:1,2:1)
12:00, koniec
LIVE CENTRUM »
Tumenski Legion

Tumenski
Legion

Dizel Penza

Dizel Penza

3:2pp
(0:1,2:1,0:0,1:0)
17:00, koniec
LIVE CENTRUM »
MHC Bars

MHC Bars

Anaheim Ducks

Anaheim Ducks

3:0
(2:0,1:0,0:0)
02:00, koniec
LIVE CENTRUM »video
St. Louis Blues

St. Louis
Blues

Winnipeg Jets

Winnipeg Jets

1:4
(1:0,0:3,0:1)
01:00, koniec
LIVE CENTRUM »video
Calgary Flames

Calgary Flames

Oshawa Generals

Oshawa
Generals

4:2
(0:0,2:1,2:1)
00:05, koniec
LIVE CENTRUM »
Sault Ste. Marie Greyhounds

Sault Ste.
Marie
Greyhounds

Calgary Hitmen

Calgary Hitmen

5:1
(0:0,3:0,2:1)
00:00, koniec
LIVE CENTRUM »
Regina Pats

Regina Pats

ZSC Lions

ZSC Lions

0:0
(0:0,-:-,-:-)
19:45, 1.tretina
2'

LIVE CENTRUM »
Kloten Flyers

Kloten Flyers

VIK Västerås HK

VIK Västerås
HK

1:0
(1:0,0:0,-:-)
19:00, 2.tretina
1'

LIVE CENTRUM »
Södertälje SK

Södertälje
SK